dnes je 8.3.2021

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Inkluze a počet dětí na 1 učitelku při pobytu venku

16.4.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Podle § 5 vyhlášky o předškolním vzdělávání může být na jednu učitelku při pobytu mimo místo, kde se uskutečňuje vzdělávání, 12 dětí, kde jsou přítomny děti s PPO druhého až pátého stupně, nebo děti mladší 3 let. Je následující postup správný? Učitelka jde na pobyt venku s 12 dětmi, kde jsou přítomny 2 děti se SVP + asistent pedagoga.

Odpověď:

Správně uvádíte, že podle ustanovení § 5 odst. 2 vyhlášky č. 14/2005 Sb., o

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Inkluzivně.cz.
Registrovat

Pravidelné zpravodajství

nebo přihlásit.

Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Tento dokument není zatříděn.
Nahrávám...
Nahrávám...